Halo 5 İçin Yeni Video

Microsoft'un yeni nesil konsolu One özel olarak piyasaya sürülecek olan yeni Halo oyunu için yeni bir video yayınlandı.

Microsoft'un kendi platformlarına özel kıldığı serilerden biri olan Halo, yoluna 'da devam etmeye hazırlanıyor. Microsoft ve Bungie işbirliği yaratılan seri, Xbox 360'ta son derece başarılı satış rakamlarına imza atmış, konsolun satış rakamlarının artmasında da önemli bir rol oynamıştı. Halo 3 ODST ile Microsoft ile olan bağını koparan Bungie artık Halo projeleri üzerinde çalışmayacağını açıklamış, Microsoft'ta bunun üzerine 343 Industries ile anlaşmıştı.

343 Industries tarafından Halo oyunu olan Halo 4, son derece başarılı bir performans ile severlerin beğenisini kazanmıştı. Yakaladığı başarılı grafik ile hem Microsoft'un, hem de oyun severlerin güvenini kazanan 343 Industries, gelecek olan Halo oyunlarındaki ismini de sağlamlaştırmıştı.

Geçtiğimiz Haziran ayında Los Angeles'ta düzenlenen E3'te sahne alan Microsoft, yeni nesil konsolu Xbox One'ı tanıtırken, konsol için özel olarak çıkacak olan yapımlar arasında Halo'ya da yer vermişti. Xbox One için çıkacak olan Halo oyununun ismi hakkında hiçbir bilgi vermeyen Microsoft, serinin fanlarını da büyük bir merak içerisinde bırakmıştı.

Halo'nun yeni oyunu için açığa çıkan bir videoda oyunun isminin Halo 5 olduğu ve ana karakterimizin de bir kez daha Master Chief olacağı ortaya çıktı. Lafı daha fazla uzatmadan yeni Halo oyunu için yayınlanan video (E3 tanıtım videosunun yeni versiyonu) ile sizleri baş başa bırakalım. İşte o video..

halo5

No tags for this post.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir