Huawei Watch’ın Elegant ve Jewel sürümleri tanıtıldı

Huawei 2015 etkinliğinde tanıttığı premium akıllı saati Huawei Watch ile ABD pazarına bomba gibi girmişti. Şirket 'da bu saatin yeni bir versiyonunu tanıtmadı ve iki yeni varyasyonu Jevel ve Elegant sürümlerini tanıttı.

Huawei'nin yeni akıllı saat sürümleri kayış kordon ama yuvarlak gövdesi farklı malzemelere sahip. Elegant sürümü altın kaplı ve Jevel sürümü de mücevherlerle donatılmış. Normal Huawei Watch'ın 700 dolar fiyat etiketine sahip olduğunu düşündüğümüzde bu sürümlerin fiyatı oldukça uçuk olacak gibi görünüyor.

1452024933_huawei-watch-editions-h1.jpg

Huawei Watch'ın yeni versiyonları da aynı 1.4 inç  büyüklüğünde tam yuvarlak 400 x 400p çözünürlüklü 10,000:1 kontrast oranına sahip AMOLED ekran yer alıyor. 40 farklı arayüzün hazırlandığı akıllı saatin biriminde Snapdragon 400 yer alıyor. 512MB RAM'in eşlik ettiği cihazda 4GB dahili depolama alanı ve 300mAh bulunuyor.

Akıllı saatler 4.3 işletim sistemi ve üzeri çalıştıran cihazlarla ve iOS 8.2 ve üstü işletim sistemi çalıştıran Apple cihazlarla uyumlu çalışıyor.

Huawei Watch Elegant ve Jevel saatler Best Buy, Amerika Birleşik Devletleri, Google Store, GetHuawei.com ve Amazon.com üzerinden 2016 yılının çeyreği sonunda  satışa sunulacak.

No tags for this post.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir