Logitech’ten Ultrathin Touch Mouse

Logitech, alüminyum gövdesi, ince ve modern tasarımı ile nesil bilgisayarları tamamlayan ilk ultra taşınabilir touch mouse’unu tanıttı.

İnce tasarımıyla kolayca bilgisayar kılıfına ya da cebe sığabilen Logitech Ultrathin Touch Mouse’un yumuşak dokunmatik yüzeyi Windows 8 navigasyonunu kolaylaştırmanıza yardım eden ve OS X’de Multi-Touch navigasyonun avantajından tam olarak yararlanmanızı sağlayan görünmez kaplamayla tasarlandı.

Logitech Easy-Switch teknolojisini kullanarak kablosuz olarak tabletinize, dizüstü ve masaüstü tabletinize aynı anda bağlanan Logitech Ultrathin Touch Mouse, cihazlar arasında kolay geçiş imkanı sağlar. Usb ile mouse’unuz tekrar şarj edilebilir ve sadece dakikalık şarj süresi ile bir saat boyunca çalışabilirsiniz.

Logitech Ultrathin Touch Mouse T630 siyah ve Logitech Ultrathin Touch Mouse T631 for Mac beyaz olmak üzere iki ayrı seçeneği bulunan mouse’un ’da ve Avrupa’da Eylül ve Kasım 2013’ün başında piyasaya çıkması ve satış fiyatının ise 69.99 Euro olması planlanıyor.

logitech-mause

No tags for this post.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir