Office 365 Kullanıcılarına Depolama Alanı Arttı

Microsoft, bulut tabanlı Office 365 iş sürümü aboneleri için SkyDrive depolama alanını artırdı. Yeni standartlara göre aboneler üç kattan daha fazla veriyi bulutta depolayabilecek.

Bulut tabanlı çözümlerde yeniliklere imza atan Microsoft, Office 365 iş sürümü aboneleri için depolama kapasitesini artırdı. Office resmi blogundan yapılan açıklamaya göre, ücretsiz sunulan 7 GB kapasiteli SkyDrive Pro hizmeti 25 GB’a yükseltildi.

Yenilik sadece toplam depolama alanı artışıyla sınırlı değil. Office 365 iş sürümü kullanıcılarının SkyDrive’a yükleyebilecekleri dosya büyüklüğü sınırı da 2 GB olarak güncellendi. Silinen verilerin geri dönüşüm kutusunda tutulacağı maksimum süre de 30 günden 90 güne çıkarılmış durumda. SkyDrive’da yaşanan gelişmelerin sadece Pro kullanıcılar için geçerli olduğunu hatırlatmakta fayda var. Depolama kapasitesi artışının ve diğer ek genişlemelerin önümüzdeki dönemde tüm kullanıcılar için kullanılabilir olup olmayacağı yönündeki sorulara Microsoft cephesinden gelen olumlu bir yanıt bulunmuyor.

office365

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir